Przed nami trudny wyjazd.

Przed nami 2. kolejka sezonu 2015/16. Błękitni po zwycięstwie na inaugurację, tym razem udadzą się do Krzywej, by zmierzyć się z tamtejszym Sokołem. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, o godz. 12:00.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Miniony sezon pokazał, jak wyrównany poziom prezentują oba zespoły. Błękitni zajęli 4. miejsce, natomiast Sokół zakończył rozgrywki "oczko" niżej. Co ciekawe, obie drużyny zdobyły po 56 punktów, a o kolejności w tabeli zadecydował bezpośredni dwumecz. I tutaj mamy kolejną ciekawostkę... jesienią Błękitni wygrali 3:0 w Krzywej, by na wiosnę ulec 0:2, na własnym boisku. Obie drużyny rozpoczęły obecny sezon od zwycięstwa, w obu przypadkach zachowując czyste konto.

Wszystko wskazuje na to, że w Krzywej obejrzymy niezwykle ciekawe widowisko, w którym nie sposób wskazać faworyta. Liczymy, że z tej walki zwycięsko wyjdzie zespół Błękitnych Kościelec.