Trenerzy

Jacek Nosalik 13-01-1973

Karierę piłkarską rozpoczął w wieku 15 lat. Pierwsze kroki na boisku stawiał w Olimpii Krotoszyce. Będąc juniorem Olimpii został zauważony przez trenera Pana Zygmunta Nedwidka skąd trafił do legnickiej Miedzi (LDJ). Kilka lat później zadebiutował w trzecioligowym Górniku Złotoryja, który po jednym sezonie został zdegradowany klasę niżej. Po powrocie do Olimpii Krotoszyce, grał w tym klubie do 1996 roku. W rundzie jesiennej sezonu 1996/97 zadebiutował, z powodzeniem, w jaworskiej Kuźni. W sezonie 1999/2000 bronił barw Rataja Paszowice (kl. O), skąd trafił do beniaminka "okręgówki" - Korony Kawice. Po jednym sezonie w Koronie, powrócił do Gryfu Olimpii Krotoszyce, gdzie wywalczył awans do klasy A. W sezonie 2002/03 i 2003/04 bronił barw Orkana Szczedrzykowice. Po powrocie do Krotoszyc został grającym trenerem i podjął pracę z młodzieżą, czego efektem były sukcesy tego klubu, jak i jego wychowanków.

Natalia Nosalik - 13-krotna reprezentantka Polski U-19 (piłka nożna kobiet), obecnie studentka AZS AWF Katowice.

Paulina Nosalik - AZS AWF Wrocław (piłka nożna kobiet), obecnie prowadzi szkółkę piłkarską FC BAMBINI Nadolice Wielkie (koło Wrocławia).

Mateusz Arian - Mistrz Polski Juniorów 2011 w barwach Wisły Kraków, obecnie zawodnik MKS-u Kluczbork

Marlena Skrzypacz - Zagłębie Lubin (piłka nożna kobiet)

W 2011 roku trafił do Błękitnych Kościelec, zdobywając z nimi awans do kl. A, gdzie gra i trenuje do dziś.

Uprawianie sportu kształtuje charakter, obowiązkowość, regularność i współpracę w grupie. To dobry sposób na wychowanie dzieci i młodzieży.

Krzysztof Tworek 23-04-1988

Kariera zawodnicza: MKS Bobrzanie Bolesławiec, BKS Bobrzanie Bolesławiec, MKS Miedź Legnica, Konfeks Legnica, Orkan Szczedrzykowice, Błękitni Koskowice, Błękitni Kościelec

Kariera trenerska: grupy młodzieżowe MKS/BKS Bobrzanie Bolesławiec, Juniorzy Błękitni Kościelec, Seniorzy Błękitni Kościelec, Animator Sportu w gminie Krotoszyce

Osiągnięcia: powołania do młodzieżowych reprezentacji Okręgu Jeleniogórskiego, II miejsce w rozgrywkach Ligi Dolnośląskiej Juniorów w barwach Miedzi Legnica, awans do rozgrywek II ligi Polskiej Zachodniej w barwach Miedzi Legnica, Mistrz oraz Wicemistrz Polski w Futsalu typów szkół PWSZ, Dyplom Instruktora Piłki Nożnej, testy w Śląsku Wrocław - 2008 rok