Informacje dot. sponsoringu

NIKT NIE RODZI SIĘ MISTRZEM

Szanowny Panie

Gminny Klub Sportowy "Błękitni Kościelec" reprezentujący Gminę Krotoszyce w rozgrywkach piłki nożnej klasy A gr. III z perspektywą awansu o klasę wyżej, zwraca się uprzejmie z prośbą o wsparcie finansowe w naszej działalności.

Z naszym klubem współpracuje dwóch licencjonowanych trenerów, którzy wspomagają nas charytatywnie, prowadząc zajęcia z dziećmi i młodzieżą, zaszczepiając w nich chęć współzawodnictwa i uczestniczenia w zajęciach sportowych.

"Nikt nie rodzi się mistrzem" - słowa, które zaowocowały w naszych działaniach. Już od kilku lat zajęcia prowadzone przez Pana Jacka Nosalika odnoszą sukcesy sportowe - Mateusz Arian (junior) "Wisła Kraków" (piłka nożna, mistrz Polski 2011), Marlena Skrzypacz "Zagłębie Lubin" (Ekstraliga, piłka nożna kobiet), Paulina Nosalik "KS AZS Wrocław" (Ekstraliga, piłka nożna kobiet), Natalia Nosalik "KS AZS Wrocław", "KS Katowice" (Ekstraliga, piłka nożna kobiet) - 13-krotna reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet do lat 19.

W związku z powyższymi osiągnięciami wychowanków naszej gminy pragniemy, aby w przyszłości rozwinęło się jeszcze więcej talentów wśród dzieci i młodzieży społeczności wiejskiej.

Mimo słabej kondycji finansowej naszej gminy i małych środków przeznaczanych na sport i rekreację jesteśmy pełni nadziei i chęci działania.

Prowadzimy zajęcia sportowo - rekreacyjne na terenie całej gminy Krotoszyce.

Klub reprezentują zawodnicy, działacze i kibice mieszkający na terenie gminy Krotoszyce, w większości rolnicy.

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd i Trenerzy Klubu.