Drugi mecz, drugie zwycięstwo!

Zawodnicy Błękitnych Kościelec odnieśli drugie zwycięstwo i po dwóch kolejkach zachowują komplet punktów. Tym razem w pokonanym boju zostawili Sokoła z Krzywej. Podobnie jak przed tygodniem zagraliśmy na zero z tyłu, a decydującą bramkę zdobył Dróżdż.

Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane. Oba zespoły bardzo dobrze radziły sobie w defensywie, przez co nie oglądaliśmy bramek w pierwszej połowie.

Druga połowa mogła rozpocząć się fatalnie, gdyby nie bardzo dobra reakcja liniowego. Napastnik gospodarzy wpadł na leżącego Gołembiewskiego, a arbiter odgwizdał rzut karny i pokazał żółtą kartkę naszemu bramkarzowi. Po konsultacji z asystentem, sędzia zmienił swoją decyzję i wskazał na rzut rożny, anulując kartkę. Niedługo później padła decydująca bramka. W narożniku boiska faulowany był Nosalik. Osmulski znakomicie dośrodkował z wolnego, a na długim słupku akcję zamknął Dróżdż. Dzięki bardzo dobrej grze w defensywie, spokojnie dowieźliśmy prowadzenie do końca.

Po dwóch kolejkach Błękitni zachowują komplet punktów, przy okazji nadal zachowując czyste konto. Co ciekawe, czystym kontem może pochwalić się jeszcze tylko jeden zespoł - Przyszłość Prusice... a więc nasz kolejny przeciwnik.