Ostatni mecz sezonu 16/17

W czwartkowe popołudnie Błękitni Kościelec udadzą się na wyjazdowe spotkanie do Snowidzy  gdzie rozegrają ostatni mecz w sezonie 16/17 trzeciej grupy legnickiej A-klasy. Zjednoczeni w 27 kolejce walczyli o pozostanie w tej klasie rozgrywkowej, jednak nie było im to dane, ponieważ Burza Gołaczów wygrała to spotkanie zapewniając sobie tym samym utrzymanie. Dla Błękitnych będzie to ważny mecz gdyż bronimy trzeciego miejsca przed drużyną z Zagrodna. Orzeł będzie miał nieco trudniejsze zadanie, ponieważ grają z mistrzem KS Męcinka. Na papierze sprawa wydaje się być przesądzona jednak podopieczni Jarosława Małysy będą musieli się skupić gdyż mecze które z reguły są łatwe bywają najtrudniejsze. Pierwszy gwizdek zabrzmi  punktualnie o godz. 14:00.