Bazalt został skruszony

Błękitni Kościelec 8:0 Bazalt Piotrowice (5:0)

Bramki: 3x Krzysiek Malicki, 2x Tomek Malicki, 1x Wojtek Bilski, Damian Gąska oraz Tomasz Huk

Skład: W. Kosoń, M.Wanielista, P. Podolski, K. Szwedo, W. Bilski, M.Czupryk, T.Huk, D.Gąska, K. Malicki, M. Huk, T. Malicki

W sobotnie popołudnie na  stadionie w Krotoszycach, Błękitni podejmowali drużynę Bazaltu Piotrowice. Mecz był bardzo jednostronny i zakończył się wysokim zwycięstwem podopiecznych Jarosława Małysy aż 8:0!

Już w pierwszych sekundach gry Wanielista obsłużył bardzo ładnym przerzutem Damiana Gąskę, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem przegrał pojedynek. Festiwal strzelecki od dwóch bramek zdobytych w krótkim odstępie czasu rozpoczął Tomek Malicki. Bramkę na 3:0 dla Kościelca zdobył jego młodszy brat Krzysiek a chwile później kolejne trafienie w tym sezonie mógł dopisać Tomasz Huk. Tuż przed przerwą  po dobrze rozegranym rzucie rożnym, piłkę w siatce umieścił Wojtek Bilski ustanawiając wynik do przerwy na 5:0.

W drugiej połowie Kościelec znacznie spuścił z tonu i zaczęły się zabawy pod polem karnym rywala. Największego pecha w tym meczu miał świeżo upieczony tatuś Mariusz Huk. Zawodnik bardzo chciał zdobyć gola jednego nie było mu to dane, ponieważ bramka na jego strzały była bardzo odporna. Jedynym plusem po tym spotkaniu były adresowane podania z jego strony, które otworzyły drogę do bramki naszym zawodnikom. Dodatkowo Krzysiek Malicki trafił dwa razy do bramki  dopisując sobie tym samym hat-tricka a za wcześniejszą zmarnowaną sytuacje zrehabilitował się Damian Gąska ustalając tym samym wynik całego meczu.