Napastnik Błękitnych Kościelec wraca z wypożyczenia

Mamy przyjemność poinformować, że do naszego zespołu po półrocznym wypożyczeniu wraca Tomasz Malicki. Nasz zawodnik rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu w klubie GKS Męcinka.

Fajnie wrócić na stare śmieci, atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Chłopaki w drużynie dobrze zareagowali na mój powrót, przez ostatnie pół roku grałem poza Kościelcem ale z większością utrzymywałem regularny kontakt, przez cały ten okres nakręcali mnie na powrót aż w końcu się zdecydowałem na danie sobie drugiej szansy, choć często mówi się ze drugi raz się nie wchodzi do tej samej rzeki... mam nadzieje ze będzie to jednak dobra decyzja

Cieszymy się, że Tomek zdecydował się na powrót do Kościelca, ponieważ jest to napastnik, którego brakowało naszej drużynie.W nadchodzącym sezonie to m.in. on będzie stanowił o sile ofensywnej naszego zespołu. Nam pozostaje życzyć wielu bramek, asyst oraz wysokiej formy aż do końca sezonu.

Za kilka dni pojawi się kolejna informacja potwierdzająca transfer, jednak musicie być jeszcze cierpliwi ;)

Mamy przyjemność poinformować, że do naszego zespołu wrócił Mateusz Marczukiewicz. Nasz zawodnik pół roku spędził na wypożyczeniu w Huraganie Nowa Wieś Złotoryjska, która występuję w III grupie legnickiej "Bundesligi". Cieszymy się, że popularny "Mały" zdecydował się na powrót do macierzystego klubu. Naszemu nowemu staremu koledze życzymy wielu bramek oraz wysokiej formy w nadchodzącym sezonie 2016/2017. (http://koscielec.futbolowo.pl)