Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

03.11.2014

Po dramatycznej drugiej połowie, Krokus Kwiatkowice ostatecznie wygrał z Wilkowianką Wilków i awansował do II rundy okręgowego Pucharu Polski. Tam czeka już na nas kolejny zespół z "aklasy". Do Kwiatkowic nie przyjechał pierwszy skład "aklasowej" Wilkowianki i było to widać, zwłaszcza w pierwszej połowie. "Krokusowcy" też nie zagrali w najmocniejszym składzie, bowiem zabrakło m.in. NiklewiczaPilcha R.Szydłowskiego. Do przerwy gospodarze prowadzili 3:0 i nic nie zapowiadało ciężkiej drugiej części meczu. W pierwszych 45 minutach bramki strzelali: Ciepliński Ł.Żukowski (dwie). Po przerwie jeszcze jedną dorzucił "Cieplik", a także zwycięską - Bielik. Goście na to odpowiedzieli czterema golami, ale to Krokus wygrał 5:4.

Bramki dla Krokusa: Ciepliński (9', 81'), Ł.Żukowski (39', 45'), Bielik (85').