Zwycięstwo w Zagrodnie!

Błękitni Kościelec odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo. Tym razem ograli Orła Zagrodno 2:0, na ich boisku.

Pierwszą bramkę dla Błękitnych zdobył Tworek. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Dróżdż, piłka odbiła się od słupka i spadła pod nogi "Twora", który pewnie skierował ją do siatki. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 1:0.

Po przerwie Błękitni nastawili się głównie na grę z kontry i właśnie po jednej z nich padła druga bramka. Gąska świetnie dośrodkował do wprowadzonego z ławki Nosalika, a ten, przepięknym szczupakiem, nie dał żadnych szans bramkarzowi. Zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, ponieważ, po zagraniu ręką przez obrońcę Orła, mieliśmy rzut karny, którego nie wykorzystał Nosalik, uderzając w poprzeczkę.

Dzięki drugiemu zwycięstwu, znów przesuniemy się w górę tabeli.

Orzeł Zagrodno 0:2 (0:1) Błękitni Kościelec
Bramki: Tworek, Nosalik

Swoje spotkanie rozegrały również rezerwy Błękitnych, które niestety wysoko przegrały w Ernestynowie, bo aż 1:6, choć do przerwy, gdy grała jeszcze część zawodników jadących na A-klasę, było 1:1. Jedyną bramkę zdobył Ł. Małek.

Polonia Ernestynów 6:1 (1:1) Błękitni II Kościelec
Bramka: Ł. Małek.