Weekendowy rozkład jazdy

Na środowym treningu zakończyliśmy pierwszy etap przygotowań do nowego sezonu. Błękitni w ostatni weekend lipca rozegrają kilka spotkań w przeciągu 48 godzin.

W sobotę drużyna z Kościelca uda się do Krotoszyc na turniej o Puchar Lata ufundowany przez Panią Wójt. Błękitni na ten turniej udadzą się w mocno okrojonym składzie, więc będzie to okazja na pokazanie  się naszym młodym zawodników, którzy już za miesiąc rozpoczną sezon w lidze okręgowej. Oprócz naszej ekipy pojawi się również drużyna z Łomnicy oraz Miłkowic. Początek turnieju zaplanowano na godz. 10:00. Zbiórka zawodników o godz.9:00.

W niedziele udamy się do Koskowic na mecz z Błękitnymi.  W tym spotkaniu trener Jarosław Małysa będzie miał do dyspozycji większą ilość zawodników ze względu na dzień wolny od pracy i obowiązków. Mecz rozpocznie się o godz. 15:00 natomiast zbiórka godzinę wcześniej (14:00)

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Błękitnych