Skrzydłowy Błękitnych Kościelec wraca z wypożyczenia

Po zakończeniu obecnych rozgrywek A-klasowych, okno transferowe dla klubów OZPN Legnica zostało otwarte. Trener Jarosław Małysa aktywnie pracuje nad pozyskaniem nowych zawodników przed nadchodzącym sezonem. Jest to konieczne, ponieważ jak wiadomo nasz zespół zdziesiątkowały kontuzje.

Mamy przyjemność poinformować, że do naszego zespołu wrócił Mateusz Marczukiewicz. Nasz zawodnik pół roku spędził na wypożyczeniu w Huraganie Nowa Wieś Złotoryjska, która występuję w III grupie legnickiej "Bundesligi". Cieszymy się, że popularny "Mały" zdecydował się na powrót do macierzystego klubu. Naszemu nowemu staremu koledze życzymy wielu bramek oraz wysokiej formy w nadchodzącym sezonie 2016/2017.

Na dzień dzisiejszy są prowadzone rozmowy z kilkoma zawodnikami, którzy wyrazili chęć przejścia do Kościelca jednak na chwilę obecną musimy się jeszcze wstrzymać z oficjalnym potwierdzeniem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, niebawem pojawią się informacje na stronie.