Rezerwy wygrywają gminne derby. Pierwszy zespół wraca na tarczy.

W poprzedni weekend zostały rozegrane dwa mecze naszych drużyn.

Jako pierwsi na murawę wybiegli Błękitni II. Ich rywalem był stołeczny rywal Gryf Olimpia Krotoszyce. Nasz zespół chciał się zrehabilitować, za porażkę  jaką odnieśli jesienią. Pierwsze minuty należały do naszego zespołu, jednak po chwili gra toczyła się pod dyktando gości. Efektem były dwie bramki zdobyte przez zawodnika Gryfa. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2.

Trener w przerwie dał do zrozumienia zawodnikom, że jeszcze nie wszystko stracone i warto podjąć walkę. Druga połowa rozpoczęła się znakomicie. Błękitni II zdobyli bramkę kontaktową, i kilka minut później było już 2:2. Po chwili boisko opuściło dwóch zawodników z Krotoszyc za niesportowe zachowanie. Warto wcześniej zauważyć, że sędzia wyprosił trenera przyjezdnych już w pierwszej połowie. Kolejne minuty to dominacja Kościelca i kolejne bramki. Mecz zakończył się wynikiem 4:2.

Pierwszy zespół udał się natomiast do Jadwisina. Zadanie było bardzo trudne, gdyż Skora spisuje się bardzo dobrze, mimo ostatnich wpadek. Mecz zaczął się podobnie, chwilę przeważali Błękitni, a później to już tylko ataki gospodarzy. Pierwszą bramkę zespół Skory zdobył z kontry. Wynik do przerwy 1:0.

W czasie przerwy trener dał wyraźnie do zrozumienia zawodnikom, że przyjechaliśmy tutaj walczyć o punkty. Druga połowa to groźne ataki zawodników z Jadwisina. Bramkarz gospodarzy w tym meczu nie musiał się wysilać, gdyż brakowało naszym zawodnikom skuteczności. Po jednym z naszych ataków, ruszyła kolejna kontra co zakończyło się utratą kolejnej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Błękitni Kościelec II 4:2 Gryf Olimpia Krotoszyce (0:2)

Skora Jadwisin 2:0 Błękitni Kościelec (1:0)