Remis z Orłem

W dzisiejszym sparingu zremisowaliśmy na tydzień przed ligą 2:2 z
drużyną Orzeł Mikołajowice. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Damian Gąska.

Skład naszej drużyny: Kędzierski, Wanielista, Tworek, B. Błażków, Dróżdż, Małysa, Ciliński, Czupryk, Bardziński, Malicki, Gąska

Na zmiany wchodzili : K. Małek, Hałaś, Nosalik, Sz. Błażków, Twardowski, Wojtanowicz, Osmulski, Marczukiewicz

Taktycznie zagraliśmy dobre spotkanie, stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje jak dla mnie wynik jest sprawą drugorzędną rzeczy które sobie założyliśmy przed meczem zostały wykonane więc mogę być zadowolony z gry zespołu. Drużyna Orła zagrała dobre zawody , postawiła nam twarde warunki gry mecz był pełen walki więc takiego przeciwnika potrzebowaliśmy przed ligą. Martwi mnie fakt iż straciliśmy Jarka Małysę niestety w tym sezonie już nie  zagra - skomentował trener Tworek.