Porażka w meczu sparingowym

BŁĘKITNI KOŚCIELEC 0:3 ZRYW KŁĘBANOWICE (0:1)

Błękitni Kościelec dnia 14.02.2016 r. rozegrali drugi sparing przygotowujący do rundy wiosennej na boisku w Janowicach Dużych. Rywalem dzisiejszego sparingu była drużyna z II gr. A-klasy, Zryw Kłębanowice.

Pierwsza połowa była w wykonaniu Błękitnych dobra, jednak brakowało przysłowiowej "kropki nad i". Błękitni stwarzali sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, lecz zabrakło skuteczności. Pierwszą bramkę Błękitni stracili po błędzie w ustawieniu.

Druga połowa była w wykonaniu Błękitnych znacznie słabsza. Mimo to, nasz golkiper pokazał swoje umiejętności i obronił kilka 100-procentowych sytuacji ze strony piłkarzy Zrywu. Trener Jarosław Małysa wprowadził kilku "świeżych" graczy, jednak to nie wpłynęło na skuteczność Błękitnych i mecz zakończył się wynikiem 0:3.

W meczu wystąpił zawodnik testowany, który pokazał się z bardzo pozytywnej strony.

Warto dodać, że w meczu nie zagrał kontuzjowany Krzysztof Małek, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.