Pogrom w Proboszczowie

Huragan Proboszczów 1 -6 Błękitni Kościelec (0:0)

Błękitni Kościelec odnieśli wysokie zwycięstwo w Proboszczowie tym samym rehabilitując się kibicom za ostatnią porażkę z Krzywą. Prawdziwy huragan urządzili Błękitni pokonując gospodarzy aż 6:1.

Przez cały mecz dominowała ekipa Jarosława Małysy tworząc sobie dogodne sytuacje na zdobycie bramki jednak przez pierwsze 45 minut nic nie znalazło się w sieci. Goście mogli wyjść na prowadzenie po jednym z kontrataków jednak Wanielista udanie interweniował wybijając piłkę z linii bramkowej. W drugiej połowie Kościelec ruszył odważnie do ataku, już po kilku minutach objęliśmy prowadzenie po bramce samobójczej i w tym momencie rozwiązał się worek z bramkami. Goście zdołali odpowiedzieć  pięknym strzałem prosto w okno bramki strzeżonej przez Sobola. Wynik meczu ustalił w ostatniej akcji Jacek Nosalik sprytnie podcinając piłkę nad bramkarzem.