PODSUMOWANIE TURNIEJU

W dniu 02.08.2015 w Janowicach Dużych odbył sie coroczny turniej dla dzieci i młodzieży z gminy Krotoszyce.

Organizatorem turnieju był klub sportowy Błękitni Kościelec.

W turnieju piłkarskim o puchar prezesa klubu Błękitnych Kościelec wzięła udział kilkunastoosobowa grupa młodzieży gminy Krotoszyce, jak również spora grupa dzieciaczków dla których były zorganizowane różnorakie gry i zabawy sportowe.

Zostały rozegrane mecze piłkarskie w których to zwyciężyła drużyna KOKO DŻAMBO I DO PRZODU w składzie:
Szlachetka, Antosiaak, Regdos, Bilski, B. Elwartowski

Drugie miejsce zajął zespół POMPA TEAM w składzie : Jakub Sztoń, Hubert Sztoń, Drozd, Kołcz.

Natomiast trzecie miejsce zajął zespół BYLE DO PRZODU w składzie: P. Elwartowski, Kuryło , Matysiak, Burzawa.

Najlepszy zawodnik turnieju : Sebastian Szlachetka
Najlepszy strzelec turnieju : Jakub Sztoń
Najlepszy bramkarz turnieju : Bartłomiej Elwartowski

Po turnieju można było oglądać mecz Błękitni Kościelec - Kibice jak również spotkanie Błękitnych ze zwycięzcą turnieju drużyną Koko dżambo i do przodu .

Imprezę prowadził profesjonalny Dj , który poza meczami piłkarskimi przygotował szereg konkursów sprawnościowych dla zawodników jak również dla dzieciaczków i ich rodziców.

Napewno tego dnia nikt nie mógł narzekać na nudę była świetna muzyka, gry i zabawy, grill oraz słodki poczęstunek.
Oczywiście wszystkie dzieci zostały nagrodzone za udział w turnieju . Dzieci zostały obdarowane medalami, pucharami , piłkami, szalikami oraz kalendarzami klubowymi oraz innymi świetnymi pamiątkami.
Dla najlepszych przygotowane były również pamiątkowe statuetki i ekstra nagrody.

Wszyscy bawili się świetnie miejmy nadzieję że w przyszłym roku pogoda kolejny raz dopisze i tłumnie zbierzemy się na turnieju.

Turniej był dofinansowany z budżetu sołectwa Babin- Kościelec za co serdecznie dziękujemy.
Chcielibyśmy również serdecznie podziękować za wsparcie darczyńcą Państwu: Rabkowskiemu, Miler, Kożlak , Telerak, Hałaś.

Serdeczne dziękujemy również Pani Beacie Castaneda Trujillo Wójt Gminy Krotoszyce za obecność na naszym turnieju i pomoc w jego zorganizowaniu.

Dziękujemy zawodnikom klubu Błękitni Kościeleć za zaangażowanie w organizację turnieju i Wam kochani rodzice za waszą obecność.

Serdecznie zapraszamy na kolejny turniej.

Powiązana galeria: