PIERWSZY TRENING ZA NAMI!!

Dziś odbył się pierwszy trening po przerwie zimowej na którym pojawiło się 20 zawodników.

Na pierwszych zajęciach z dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy, którzy na pewno będą brani pod uwagę w walce o miejsce w składzie na pierwszy mecz w A-klasie...Pojawiło się także 2 nowych zawodników, którzy wzmocnią nasz zespół:)

Trening zaczęliśmy od krótkiej rozmowy później rozpoczęliśmy rozgrzewkę, małe rozbieganie i kilka ćwiczeń. Na koniec rozegraliśmy gierkę, mimo niesprzyjających warunków.

-Jestem zadowolony z zaangażowania chłopaków, widać w nich chęci do walki o ten klub, a także ligowe punkty - ocenił trener Małysa.

Kolejny trening zaplanowaliśmy na kolejną niedziele o godz. 11 na boisku w Janowicach, a później będziemy się spotykać także na hali, gdzie będziemy się przygotowywać do pierwszych sparingów przed ligą.