Orzeł za mocny.

W naszym ostatnim sparingu gładko przegrywamy 3:0 z przedstawicielem II grupy A klasy OZPN Legnica Orłem Mikołajowice.

Skład::

Sobolski-Balicki,Podolski,Strojewski-Bilski,Czupryk,Huk T,Ciliński M,Drozd-Gąska,Stasiuk

Ławka rezerwowych:

Wojtanowicz,Bielecki,Ciliński B,Bzowy

W niedzielnym meczu zabrakło argumentów do tego, żeby powalczyć o korzystny wynik. Przez kilkanaście minut nasza gra wyglądała poprawnie, mieliśmy swoje szanse na zdobycie bramki. Niestety ok 15 min spotkania fatalnej kontuzji nabawił się Marcin Czupryk i ze spuchniętą kostką musiał opuścić plac gry. Od tego momentu tempo naszej gry wyraźnie spadło i ograniczaliśmy się jedynie do koontraataków. Z każdą kolejną minutą zawodnicy Orła pozwalali sobie na więcej i ostatecznie w pełni zasłużenie wygrali to spotkanie.

Zimny prysznic.......od teraz musi być tylko lepiej.