Oficjalnie: Koniec sezonu dla Bartka

W ostatnim ligowym meczu gospodarze bardzo brutalnie grali w futbol. Już na początku tego spotkania, ostro potraktowany został Bartek Błażków przez zawodnika Bazaltu Piotrowice. Nasz kolega z drużyny przeszedł specjalistyczne badania we Wrocławiu, które wykazały naderwanie torebki stawowej oraz delikatnie naciągnięcie więzadeł. Bartka czeka rehabilitacja oraz rekonwalescencja wyłączająca go z gry na trzy miesiące.

Do grona kontuzjowanych dołączył również Piotr Podolski, który najprawdopodobniej opuści najbliższy mecz z Wiadrowem.

Kapitan naszej drużyny Krzysztof Małek przeszedł dzisiejszego dnia zabieg kolana w Poznaniu, który zakończył się pomyślnie. Na oficjalne informacje co dalej trzeba będzie jeszcze poczekać ale wiemy, że Krzysiek jest już w domu.

Zarząd klubu, trener, zawodnicy oraz najwierniejsi kibice życzą Bartkowi szybkiego powrotu do zdrowia i na murawę. RÓWNIEŻ CZEKAMY NA CIEBIE! WRÓCISZ SILNIEJSZY!