Komplet punktów na początek!

Błękitni Kościelec rozpoczęli sezon od zwycięstwa! Podopieczni Krzysztofa Tworka, na stadionie w Krotoszycach, ograli Wilków z Różanej 2:0 (0:0).

Przed przerwą bramek nie oglądaliśmy, choć okazje do tego miały oba zespoły. Dla nas najlepszą sytuację zmarnował Osmulski, który po szybkiej akcji, uderzył minimalnie niecelnie. Goście najlepszą okazję mieli, kiedy to ich napastnik znalazł się sam na sam z Gołembiewskim, jednak golkiper Błękitnych wygrał ten pojedynek.

Druga połowa była znacznie lepsza w wykonaniu gospodarzy. Pierwsza bramka padła po rzucie rożnym. Malicki dośrodkował w pole karne, a akcję zamknął Osmulski, uderzeniem głową. Mimo kilku kolejnych okazji, piłka nie chciała wpaść do siatki. Dopiero w końcówce spotkania wynik z rzutu karnego ustalił, świetnie dziś dysponowany bramkarz Błękitnych - Michał Gołembiewski.