Kolejne zwycięstwo!

Błękitni Kościelec odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem zespół prowadzony przez Krzysztofa Tworka uporał się z Bazaltem Piotrowice, pokonując ich 3:0 (2:0). Po tej kolejce zawiązała się wyraźna czwórka, która powinna na wiosnę grać o awans, ponieważ różnica między 4, a 5 miejscem wynosi już 8 pkt. My aktualnie zajmujemy 3. lokatę, ze stratą 4 pkt. do Skory i 2 do Nysy.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Gąska, wykorzystując podanie od Malickiego. Kolejna bramka padła po rzucie wolnym. Malicki dośrodkował w pole karne, skąd Dróżdż wpakował piłkę do siatki. Po pierwszej połowie było 2:0.

Po przerwie przyjezdni zaczęli grać bardzo ostro, co mogło się zakończyć nieprzyjemnymi kontuzjami naszych zawodników. Najpierw bardzo ostro potraktowany został Wanielista, jednak arbiter pokazał tylko żółtą kartkę, pozwalając na kolejne takie wejścia. Wanielistę zmienił Czupryk i to on został kolejną "ofiarą" piotrowiczan, tym razem po bardzo groźnym ataku w nogi naszego zawodnika, arbiter bez wahania wyciągnął czerwoną kartkę. W końcówce meczu mieliśmy rzut karny. Do piłki podszedł nasz bramkarz - Gołembiewski i pewnie pokonał swojego vis-a-vis.

Nasz zespół już tradycyjnie wspomagany był dopingiem fanklubu, a pod koniec meczu pojawiły się również race, które są rzadkością na tym poziomie rozgrywek. Dziękujemy za wsparcie i czekamy na kolejny mecz, a ten już w niedzielę (16.11) w Pielgrzymce.