JESTEŚMY ZWYCIĘZCAMI !!!

W NIEDZIELĘ ROZEGRALIŚMY KOLEJNE SPOTKANIE O MISTRZOSTWO KLASY A.

NA WYJEŹDZIE ZMIERZYLIŚMY SIĘ Z DRUŻYNĄ LZS NOWY KOŚCIÓŁ

JAKO FAWORYCI SPOTKANIA NIE ZAWIEDLIŚMY PEWNIE WYGRYWAJĄC 3:1 PO BRAMKACH MARCZUKIEWICZA , MALICKIEGO ORAZ KURKIEWICZA

Nasz zespół od początku spotkania starał się grać bardzo ofensywnie , wysoki pressing nie pozwalał przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł. Takie nastawienie przyniosło efekty gdy w 20 min na strzał zdecydował się Marczukiewicz  prowadziliśmy 1:0.

Od tego momentu oddaliśmy inicjatywę gospodarzą którzy trzy razy zagrozili naszej bramce i po jednej z akcji doprowadzili do remisu. Był to moment chaotycznej gry naszych zawodników którzy zamiast na grze skupili się na dyskusji a gospodarze bezwzględnie to wykorzystali.

W przerwie zespołem wstrząsnął trener Tworek, który tego dnia nieco zmienił ustawienie zespołu i posłał do gry aż 5 młodzieżowców ! Jednak nie mógł być zadowolony z pierwszej połowy.

Po przerwie Wanieliste zmienił Czupryk . W drugiej połowie Błękitni wrócili na właściwe tory grając w piłkę a nie skupiając się na dyskusji. Dzięki temu przewaga zaczęła być coraz bardziej widoczna. Błękitni nastawili się na bardzo wysoki pressing nie dajac ani chwili wytchnienia drużynie z Nowego Kościoła.

W 65 min po pięknej akcji Czupryka wyszliśmy na prowadzenie. Czupryk zagrał świetną piłkę do Malickiego a ten głową pokonał bramkarza gospodarzy . Mamy 2:1

Kolejne minuty to dominacja naszego zespołu który coraz pewniej rozgrywał piłkę. Gospodarze próbowali pojedyńczymi akcjami zagrozić naszej drużynie ale jak się okazało defensywa Błękitnych nie bez powodu jest jedną z najlepszych w lidze.

Gospodarzą nie pomógł fakt z 80 min gdzie zawodnik Nowego Kościoła naubliżaj sędziemu i obejrzał za to czerony kartonik.

W przewadze dalsze sytuacje stwarzali sobie Błękitni. Jedną z nich w 85 min wykorzystał młody Kurkiewicz który po prostopadłym podaniu znalazł się sam na sam z bramkarzem LZS i niczym rasowy napastnik umieścił piłkę w siatce.

Wygrywamy kolejne spotkanie 3:1.

Jednak nie obyło się bez problemów na własne życzenie. Miejmy że zawodnicy wyciągną wnioski i już we wtorek gdy u siebie będziemy podejmować kolejnego rywala pokażemy klasę .

Wielkie brawa należą się naszej "ŻYLECIE" która przez pełne 90min znakomicie nas dopingowała wlewając w nasze serca ogromną chęć zwycięstwa.