Emocjonująca niedziela. Derby gminy i mecz na szczycie legnickiej A-klasy !

Emocjonująca niedziela. Derby gminy i mecz na szczycie  legnickiej A-klasy !

Już w niedzielę prawdziwa gratka dla kibiców regionalnej piłki.

O godzinie 11:00 na boisko wybiegną rezerwy naszego zespołu. Rywalem Błękitnych II będzie drużyna z Krotoszyc. Mecz jest określany derbami gminy. Rezerwy będą chciały się zrehabilitować za porażkę z jesieni. Życzymy im powodzenia.

Pierwszy zespół uda się natomiast do Jadwisina. Naszym rywalem będzie tamtejsza Skora. Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie drugie miejsce, jednak w ostatnich meczach wyraźnie im nie idzie. W trzech ostatnich spotkaniach drużyna Skory zdobyła tylko 3 punkty, tracąc aż 7 bramek. Nie ma jednak co lekceważyć przeciwnika, gdyż mecz będzie ważny dla układu tabeli. Błękitni natomiast po ostatnim remisie będą chcieli zdobyć komplet oczek. Czy się uda ? Odpowiedź już w niedzielę.

Klasa B :

Błękitni Kościelec II - Gryf Olimpia Krotoszyce 11:00 (zbiórka 10:00)

Klasa A :

Skora Jadwisin - Błękitni Kościelec 14:00 (zbiórka 13:15)

ZAPRASZAMY !!!