Burza nie przeszkodziła Błękitnym w kolejnym zwycięstwie.

Błękitni Kościelec - Burza Gołaczów 2:0

Mecz w Janowicach Dużych rozpoczął się o godzinie 11:00. Od pierwszych minut Błękitni narzucili swój styl gry i już w 25 minucie po podaniu piłki przez Damiana Gąskę, Łukasz Małek pokonuję bramkarza gości (1:0). Od tej minuty gra wyglądała zupełnie inaczej. Błękitni konstruowali swoje akcje przez wymianę podań z obrońcami. Nasi zawodnicy nie zwolnili tempa i do końca pierwszej połowy to oni kontrolowali ten mecz jednak zabrakło skuteczności aby podwyższyć wynik.

Na drugą połowę Błękitni wyszli w dobry nastawieniu (pewnie wpłynęła na to dobra atmosfera jaka panuje w szatni). W pierwszych minutach było widać motywację gości, którzy to konstruowali ciekawe akcje. Jednak na swoim posterunku był Karol (popularny Andrzejek), który nie dopuścił do straty bramki. W 62 minucie po pressingu, obrońcy gości popełniają błąd i kolejny raz na listę strzelców wpisuje się Łukasz Małek zdobywając drugą bramkę w tym spotkaniu (2:0). Nasz snajper kolejny raz dedykuje swoje bramki dla Zuzi. Warto dodać, że zawodnik ten jest w wysokiej formie, czego wynikiem są strzelone cztery bramki w ostatnich dwóch meczach. Do końca meczu wynik się nie zmienił i Błękitni odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu.