Błękitni Kościelec 2:3 Rodło Granowice (1:2)

Błękitni Kościelec w drugiej grze kontrolnej ulegli drużynie z Granowic, która występuje w klasie okręgowej. Mecz zakończył się wynikiem 2:3.

W pierwszej połowie Błękitni lepiej prezentowali się na boisku, jednak to Rodło zdobyło bramkę po rzucie rożnym. Brak krycia w obronie naszych zawodników, spowodowało "wepchnięcie" piłki klatką piersiową do bramki. Błękitni atakowali w pierwszych minutach meczu jednak brakowało "kropki nad i". Do remisu doprowadził Damian Gąska, który został obsłużony przez Daniela Balickiego wrzutką w pole karne z bocznej strefy boiska. Chwilę później Rodło ponownie wyszło na prowadzenie również po rzucie rożnym. Interweniujący w tej sytuacji Daniel Balicki niefortunnie zmienił tor lotu piłki i umieścił ją w siatce.

W drugiej połowie spotkania lepiej radzili sobie zawodnicy Rodła, którzy w 55 minucie spotkania zdobyli trzecią bramkę. Kościelec zdołał odpowiedzieć tylko jednym trafieniem po indywidualnej akcji Łukasza Bzowego. Zawodnik urwał się obrońcą, minął bramkarza i pewnie umieścił piłkę w siatce.

Na tle rywala z okręgówki Błękitni zaprezentowali się dobrze zwłaszcza w pierwszej połowie. Widać postępy z tygodnia na tydzień, jednak drużyna Jarosława Małysy musi jeszcze popracować nad niektórymi elementami jeśli chce walczyć o najwyższe cele w rundzie rewanżowej.