ANDRZEJ PIESTRAK TRENEREM KOŚCIELCA!!!

Andrzej Piestrak – w przeszłości świetny zawodnik między innymi Miedzi Legnica czy Górnika Wałbrzych. Choć nowy szkoleniowiec Błękitnych nie jest zbyt medialną osobą, kibice powinni go kojarzyć, bo całkiem niedawno prowadził Mewę Kunice, a wcześniej Koronę Kawice, Odrę Malczyce czy zespoły Legnickiej Ligi Halowej.

WITAMY TRENERZE I ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW

Po rundzie jesiennej zespół z Kościelca plasuje się na dziesiątym miejscu, więc widomo spadku raczej nie zagląda mu w oczy. Przez ostatnie dwa lata Błękitnych prowadził Jarosław Małysa, który wcale nie rozpacza po podmienieniu go na Piestraka.

- W klubie sporo się zmienia, począwszy od infrastruktury, po pierwszy zespół. Zaczynamy budować nową drużynę i chłopakom potrzeba nowego impulsu, a wierzę, że Pan Piestrak nam w tym pomoże, bo jest doświadczonym trenerem, był świetnym piłkarzem i ma u zawodników autorytet, a to może pomóc nam w dalszym rozwoju – komplementuje swojego następcę Jarosław Małysa.

Były już trener nie zamierza opuszczać Błękitnych i zadeklarował chęć pomocy Andrzejowi Piestrakowi. Wszystko wskazuje na to, że wieloletni zawodnik zespołu będzie odpowiadał za sprawy sportowe i nie wyklucza powrotu do piłki po wyleczeniu kontuzji.