WYGRYWAMY Z KRZYWĄ!!!

W niedzielne popołudnie nasz zespół zmierzył się z drużyna z Krzywej.... Jest już 8 kolejka a nasz klub dalej boryka sie z problemami kadrowymi.... W czwartkowym treningu kontuzji nabawił się STROJEWSKI zaś w niedziele przed meczem urazu doznał BZOWY..... W dalszym ciągu brakuje BALICKI-URLOP DROZD-CHOROBA BŁAŻKOW-WESELE WOJTANOWICZ -SZKOŁA HUK.T-PAUZA ZA KARTKI KABZA-KONTUZJA.... Mecz z KRZYWĄ zaczęliśmy z KOSONIEM I MAŁYSA na ławce... Od początku spotkania nasz zespół dominował lecz z prowadzenia cieszyli się goście którzy przy pierwszym celnym strzale z rzutu wolnego strzelają bramkę... Na domiar złego chwile później kontuzji doznaje nasz bramkarz SOBOLSKI....a jego miejsce zajmuje KOSON... Mimo to nasz zespół dążył do wyrównania....i po świetnej akcji dwójki napastników mamy remis....asystę zalicza GĄSKA a 4 bramkę w sezonie zdobywa STASIUK..... Chwile później cieszymy się już z prowadzenia a piękną bramkę zdobywa GĄSKA a asystę zalicza HUK.M..... Spotkanie z minuty na minutę nabierało rumieńców a kolejną akcje przeprowadza MARIUSZ HUK który odbiera piłkę na środku boiska mija kolejnych rywali i uderzeniem z 16m..umieszcza piłkę w bramce...wynik 3-1 dla Kościelca do przerwy.... Druga połowa zaczyna się dobrze dla przyjezdnych...nasz obrońca fauluje napastnika gości i sędzia dyktuje 11......lecz zawodnik z KRZYWEJ trafia w poprzeczkę a nasz zespół wyprowadza zabójcza kontrę i na 20m obrońca gości fauluje GĄSKE......rzut wolny na bramkę zamienia świetnie dysponowany dziś MARIUSZ HUK....wynik 4-1 dla BŁĘKITNYCH.... Wynik ten troszkę rozluźnił naszych zawodników bo zawodnicy SOKOŁA strzelają bramkę i prowadzimy już tylko dwoma bramkami.....Gracze z krzywej po strzelonej bramce uwierzyli że mogą jeszcze w tym meczu powalczyć o dobry wynik lecz Błękitni strzelają kolejna bramkę....a strzelcem gola POPULARNY MARIO....który zdobywa swoją 3 bramkę w tym meczu a zarazem HAT TRICKA...A asystą popisuje się STASIUK......wynik 5-2 wcale nie zaspokaja naszego zespołu który dąży do podwyższenia wyniku lecz to goście mogą strzelić gola....Faul B.CILINSKIEGO w polu karnym i jedenastka dla KRZYWEJ......zawodnik gości strzela Z 11 metrów a fantastyczną interwencją popisuje się bramkarz KOSOŃ.....i zawodnicy gości nie wykorzystują drugiej jedenastki w tym meczu.....w końcówce meczu gola dla naszego zespołu zdobywa po raz kolejny STASIUK i ustala wynik meczu na 6-2 dla KOŚCIELCA.....a asystę zanotowuje CILINSKI..... Wygrywamy spotkanie 6-2 w bardzo dobrym stylu... Warto odnotować że spotkanie z trybun oglądał KRZYSZTOF TWOREK WRAZ Z ŻONĄ I CÓRKĄ......

TRENER MAŁYSA..... 3 PKT....i świetne spotkanie w wykonaniu mojej drużyny.....od początku sezonu mimo kadry 21 zawodników mamy swoje problemy na meczach.....wiadomo praca choroba czy kontuzje nas nie omijają...chłopaki pracują po 12 godzin i chwała im za to że maja siłę walczyć na boisku jeden za drugiego....po ostatnich dwóch spotkaniach musieliśmy usiąść w szatni i wyjaśnic sobie pare rzeczy....i dziś było widać stary dobry KOŚCIELEC....z tego jestem zadowolony ....ciesze się że wruciła skutecznosć bo w poprzednich spotkaniach z ZAGRODNEM WIADROWEM CZY W NOWYM KOŚCIELE.....mieliśmy mnóstwo sytuacji ale szczęście nam niedopisywało.....dziś wszystko odwruciło sie na naszą korzyśc..