Wilków zdobyty

Wilkowianka Wilków 0:2 Błękitni Kościelec (0:1)

Bramki: 1:0 T. Malicki, 2:0 K. Malicki

Skład: W. Kosoń, M.Wanielista, K.Szwedo, D.Balicki, W. Bilski, M. Czupryk, D.Olech, T. Huk, K. Malicki, M. Huk, T. Malicki

W pierwszych minutach Błękitni zdominowali gospodarzy spychając ich we własny obręb pola karnego. Podopieczni Jarosława Małysy stworzyli sobie trzy 100% sytuacje jednak została wykorzystana jedna w 20 minucie przez Tomka Malickiego, który otworzył wynik spotkania. Po tej sytuacji role na boisku się odwróciły i to Wilkowianka zaczęła odważniej atakować jednak formacja defensywna i bramkarz spisywali się dobrze utrudniając dostęp do własnej bramki tym samym utrzymując wynik 0:1.

W drugiej połowie oba zespoły zagrały otwartą piłkę wyprowadzając cios za cios. Kościelec skutecznie przerywał ataki a w ofensywie brakowało ostatniego elementu czyli wykończenia. Po źle rozegranym stałym fragmencie gry, Błękitni w 90 minucie wyprowadzili kontrę, którą bez większych problemów wykorzystał Krzysiek Malicki umieszczając piłkę w siatce.