Druga porażka z rzędu

Skora Jadwisin 2:1 Błękitni Kościelec 1:0 Tomek Malicki '40 Skład: W. Kosoń, M. Wanielista, P.Podolski, D.Jóźwiak, J. Bielecki, K.Malicki, W. Bilski, M.Czupryk, D.Gąska, M. Huk, T. Malicki. (http://koscielec.futbolowo.pl)

Radziechowianka Radziechów 3:2 Błękitni Kościelec (2:2)

1:1 Damian Gąska

2:2 Wojtek Bilski

Skład: W. Kosoń ,D.Jóźwiak, P.Podolski, K. Szwedo, J. Bielecki, K.Malicki, W. Bilski, M.Czupryk, D.Gąska, M. Huk, T. Malicki.

Błękitni Kościelec odnieśli drugą porażkę z rzędu w rundzie rewanżowej. Tym razem lepsza okazała się drużyna Radziechowianki, która wygrała to spotkanie 3:2.

Błękitni Kościelec już w pierwszych minutach tego spotkania mogli prowadzić po stworzeniu dwóch okazji na objęcie prowadzenia. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i pierwszą bramkę zdobyli gracze Radziechowianki po akcji prawą stroną boiska. Strata piłki pomocnika połączona z brakiem defensora, otworzyła autostradę rywalowi prosto w pole karne. Utrata gola podziałała motywującą, duże zamieszanie w polu karnym, piłka trafia do Damiana Gąski a ten bez większych problemów pokonuje bramkarza gospodarzy. Wydawało się, że Błękitni pójdą za ciosem jednak do siatki trafia Radziechowianka po braku komunikacji między obrońcą o bramkarzem. Radość gospodarzy nietrwała zbyt długo ponieważ, minutę później Wojtek Bilski doprowadził do wyrównania po strzale głową. Do przerwy 2:2.

Druga połowa również zapowiadała duże emocje, jednak kibice zgromadzeni na boisku obejrzeli tylko jedną bramkę zdobytą przez Radziechów po rzucie karnym. Błąd na prawej flance otworzył drogę do bramki, sytuacje próbował ratować K.Szwedo jednak nie trafił w piłkę tylko w nogi rywala i sędzia wskazał na jedenasty metr. Błękitni ruszyli do zmasowanych ataków jednak bez fajerwerków. Dogodną  sytuacje miał T. Malicki, D. Gąska oraz wprowadzony w drugiej połowie J.Nosalik jednak szczęście tego dnia było po stronie gospodarzy.