Błękitni strzelają pierwsi, Skora wygrywa po bramce w 90 minucie spotkania.

Skora Jadwisin 2:1 Błękitni Kościelec

1:0 Tomek Malicki '40

Skład: W. Kosoń, M. Wanielista, P.Podolski, D.Jóźwiak, J. Bielecki, K.Malicki, W. Bilski, M.Czupryk, D.Gąska, M. Huk, T. Malicki.

W 17 kolejce legnickiej A-klasy, Błękitni Kościelec musieli uznać wyższość lidera z Jadwisina. Podopieczni Jarosława Małysy przegrali to spotkanie 2:1 po bardzo zaciętym meczu.

Bez wątpienia był to najciekawszy pojedynek w trzeciej grupie A-klasy. Skora już od pierwszych minut ruszyła odważnie do ataku a Błękitni korzystali z kontrataków. Świetną okazję na zdobycie bramki miał napastnik Jadwisina, jednak piłka zagrana wzdłuż pola karnego po strzale, wylądowała nad bramką. Chwilę później uderzeniem na bramkę odpowiedział Damian Gąska, jednak bez większych problemów bramkarz wyłapał to uderzenie. W 40 minucie spotkania, Krzysiek Malicki bardzo ładnym podaniem otworzył drogę do bramki Tomkowi Malickiemu, który bez większych problemów umieścił piłkę w siatce. Radość nietrwała zbyt długo, ponieważ Skora doprowadziła do wyrównania. Bramka padła dość przypadkowo gdyż poślizgnięcie naszego bramkarza spowodował wyślizgnięcie piłki z rąk prosto do bramki.

W drugiej połowie, walka toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Z jednej strony jak i drugiej konstruowane były akcje ofensywne jednak bez bramek. W 70 minucie spotkania sędzia główny po ewidentnym faulu w polu karnym trenera Gindy na K. Malickim postanowił ukarać naszego zawodnika żółtą kartką. W tej sytuacji tylko obrońcy Skory i kibice byli zgodni z arbitrem natomiast napastnicy Jadwisina byli innego zdania. Można powiedzieć, że historia zatoczyła koło i ponowie w 90 minucie straciliśmy bramkę po zagraniu z rzutu wolnego z bocznej strefy boiska.

Nie byliśmy drużyną gorszą od lidera, była walka na boisku nikt nie odstawiał nogi. Przegrywając ponownie mecz w 90 minucie ze Skorą różnicą jednej bramki jest bardzo dołujące. Pierwsi strzelają Błękitni, natomiast wygrywa Skora. To już chyba jakaś klątwa…